9.7 C
İstanbul
Pazartesi, Kasım 28, 2022

Apple, akıllı sattin işletim sıstemi watchOS 7’nin açık betasını yayınladı.

Apple, akıllı saat olan Apple Watch’un işletim sistemi olan whatOS 7’nin açık betasını yayınladı. Bu programı kullanmak isteyen kullanıcılar Appel’ın beta programı üzerinden indire bilicekler.

 

Apple Watch‘un  işletim sistemini whtachOS 7’ye yükesltdikten sonra her hangi bir sorunla karşılaşırsa geri dönüşü olmayacağını belirtelim.Ayrıca bu güncellemeden yararlanmak isteyen kullanıcıların İphone’ları ios 14 beta sürümüne yüksetlemeri gerekiyor.

 

Peki bu güncellemelede neler yer alıyor ne eklenmiş ona bakalım. İlk önce en önemli özelliklerden bir tanesi uyku takibi eklenmesi.Bunun yanı sıra insanların duyu hissini korumak amaçlı yüksek seste şarkı dinlemek sınırı getiriyor.

 

Bunun haricindede Sırı ve Haritalarda’da iyileştirmeler olucağını duyurdu. Ek olarak yeni saat yüzleri ve saat yüzlerini arkadaşlarınızka paylaşma özelliğini ekleyeceklerini dediler. El yıkama hatırlatıcısı olduğunuda dikkatinizi çekelim.

 

Apple kullanıcılarına veri kaybı ve çeşitli muhtemel sorunların yaşanmaması için halka açık betasını kullanmamalarını şiddetle tavsiye ediyor.

Şirket bu konuda öok hassas ve kullanıcılara önerdikleri şey , Eğer ikinci bir cihazınız varsa ve o cıhazda önemli bilgileriniz yer almıyorsa açık beta’yı ona kura bilirsiniz. Tüm sorumluluklar sizlere aittir unutmayın

 

Peki siz bu halka açık betayi beğendinizmi? Yorumlar’da fikrinizi belirtmeyi unutmayin.

Son Haberler

Benzer Haberler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here