Haber GG

Iphone 12 ve Apple Watch etkinliği ertelene bilir.

Iphone 12 ve Apple Watch etkinliği ertelene bilir.
51 views
14 Ağustos 2020 - 19:48

Apple önümüzdeki aylarda yapmak istediği etkinlik hakkında bilgiler yavaş-yavaş ortaya çıkıyor. Apple watch, yeni İpad ve İphone 12 hakkında yeni ve önemli bilgiler iddia ediliyor. Eğer bu bilgilerin içi boş çıkmassa İphone etkinli tam başka bir boyut kazanacak.

Jon Prosser Twitter üzerinden yapığı açıklamada bu defa Apple 2020 tarihini açıkladı. Jon Prosser in açıklamasına göre etkinlik Eylül ve Ekim aylarında yapılması planlanıyor. İddialara göre Eylül ayında yapılacak etkinlikte yeni Apple Watch ve İpad modelleri tanıtılacak.

Sonraki etkinlikteyse yani Ekim ayında yeni İphone modeli olan İphone 12 tanıtılacak. Yapılan açıklamalar sadece bunlarla kısıtlı değil. Söylentilere göre yapılan lansmanda İphone 12 modelinin ön siparişleride olucak. Ön siparişten sonra 19 Ekim 2020 tarihindeyse ön sipariş eden kullanıcılar cihazlarını teslim alıcaklar.

Edinen bilgilere göre İphone 12 Pro modelleri hiçte aynısı gibi olmaya bilir. Yani İphone 12 tanıtıldığı günde 12 Pro yu görmeye biliriz. İphone 12 Pro ne zaman tanıtılır şuan hiç bir fikrimiz yok.

Büyük İhtimalle bu 2 lansmandan sonra tanıtılır. Onuda hatırlatalımki Apple yeni İphone modellerinde gecikmeler yaşanacığını resmi olarak beyan etmiştir. Yani bu tarih her an değişe bilir.

Peki yeni İphone modelleri nasıl olucak ve ülkemiz Türkiye şartlarında nasıl olucak hangi fiyata satılacak. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz.Tahmini fiyatlarınız varsa yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Kaynak : Shiftdelete.com

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.