6 C
İstanbul
Çarşamba, Ocak 13, 2021

Isantbul’da “Korona Partisi”

İstanbul Şişli’de Bir barda gençler kendilerin ce parti düzenledi. Gençler korona virüs demeden eğleniyorlar. Sağlık bakanlığının bu kadar çağrılarına uymayan gençler şarkı eşliğin de halay çekiyorlar.

 

İstanbulda kol gezen korona virüs salgını %50 artış gösteriyor. Bu kadar artım yaşandığı dönemde insanların bu türlü yanaşması sağlık çalışanlarının işinide zorlaştırıyor. İstanbul Şişlide yerleşen kafede  kafede bir kişi gençleri telefonla kayd edip haber ihbar hattına yollamış. Bu görüntüler sonucu kafeler de eğlenen gençlere bir-bir ceza işlemler uyguladılar.

 

Sağlık Bakanlığı kafe ve restoranlar da insanların mesafe koruması gerektiğini maske kullanımı yapmalarını hatta gerekirse eldiven kullanmalarını söğlediler. Eğer bu kurallara uyulmazsa ikinci dalganın daha kötü sonuçlar doğuracağını söyleniyor.

 

Fransa da ikinci dalga etkisini göstermeye başladı. Ölüm oranı neredeyse %60 arttı. Artık sağlık çalışanları ne yapacağını şaşırdılar. Yapılan araştırmalara göre Tüekiye’de bu tedbirlere uyulmazsa yakın günlerde durumun daha da vahim hale geleceği kaçınılmaz olucaktır.

 

Son Haberler

Benzer Haberler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here